Červen 2011

Proslov... pitomci ze třídy

29. června 2011 v 8:44 | Draimi_q-.-p_ |  _O_mě_>Hai<

Na krku je slavnostní ukončení základní školy, a já musela napsat proslov. Fajn nic proti psaný proslovu jsem neměla protože mě to baví. Sice jsem ho 4x přepisovala a upravovala, ale fakt se mi líbí. Mám disgrafii (či něco takového) to je že mám problém se čtením, tak jsem se musela selý proslov naučit abych nekoktala a četla ho hezky plynule. V životě jsem nečetla před více lidmi než je 13 ( jsme malá třída) a teď to budu číst před třema třídama, rodičema, všema učitelema a ještě před kamarádama žáků. Je to proslov přes celou stránku a ještě k tomu malím písmem. Potřebovala jsem ho před nima přečíst abych si upevnila to, že to zvládnu bez zadrhávání, koktání a bez podobných trapných blbostí. Četla jsem ho jednou asi dvoumholkám a ty se na konci rozbrečeli, tak jsem byla ráda, že ten proslov zapůsobyl na city. Ale chtěla jsem to přečíst ještě před celou třídou. asi 4x jsem přečetla první větu : Dámy a panové, Vážení učitelé a učitelky, milí spolužáci. Když jsem se konečně dostala dál, asi k 3 odstavci, začal ten blbec Vachy kecat s klukem z vedlejší třídy. Zařvala jsem na ně aby drželi hubu a začala číst dál, ale oni kecaly dál. Mě to tak nasralo,že jsem na ně zařvala, že pro ten rozlučáknic neudělali a ještě když po nich chci jenom aby drželi hubu a poslouchali musej kecat. Zbalila jsem se a sedla si zase k počtači na začátku třídy. Mě se chtělo tak brečet protože nebejt mě nebyl by dárek pro učitele ( stříbrný náramek), nebyl by proslov, zkrátka nebylo by nic co se muselo zařídit.
Vidíte jakou mám třídu? Člověk se snaží aby jsme si neudělali ostudu na další 4 roky a oni se k vám otočí zády.
Aspoň že je to naposledy co musím něco dělat.
Uff

Stanování=> Triangl

19. června 2011 v 8:45 | Draimi_q-.-p_ |  _O_mě_>Hai<

Už asi měsíc jsme plánovali stanování, jako rozlučák třídy. Mělo se to správně konat až příští víkend před vysvědčením, pak se to nemělo konat vůbec a měli jsme jet na Kamenčák. Na komenčák se nejelo kvůli krávámm ze třídy který nechtěli zaplatit že se jim to zdálo moc, ale o tom už jsem vám psala. No a najednou mi Lucka řekla, že ta chlastačka (stanování) bude už tenhle víkend od pátku do neděla. Každej jsme si sebou mohl vřivýst kámoše, přítele, přítelkyní...atd. Já jsem se domluvila s mým miláčkem, ale on že tam budem jenom Pátek-Sobota, že tři dny chlastat to je blbost. Tak jsme měli v pátek srat u McDonaldu. Na 100% jsem měla jít já a Miláček, Lucka a Tomáš (páreček), Mari(kluk) a Štípn se svojí holkou (lesby). No nakonec jsme se u Mc setkali bez Štěpky, nevim proč nešla. Měli jsme sebou 2 vodky nějaký vínko a pití se kterym jsme to mixovali př: džus.

Sousedi=> Nové zjištění

16. června 2011 v 17:12 | Draimi_q-.-p_ |  _O_mě_
Hai Otaku
Je to už nějaký čas co jsem vám vyprávěla o podpáleným balkóně ve čtvrtým patře. Pro připomenutí: Na silvestr se puberťáci, z druhého patra, ožrali a zhulili tak. Že vyšli ven pod balkony a odpálili rachejtli a tak spadla na balkón ve čtvrtém patře. Domovník hned volal policajty a málem hasiči protože chytli krabice s cukrovím a v tom bytě nikdo nebyl. Naštěstí ty co tam bydleli byly vedle u dvojčátek tak to rychle uhasili. To bylo pro připomenutí.
Ale zjistila jsem něco lepšího.

Bezdomovec

11. června 2011 v 21:39 | Draimi_q-.-p_ |  _O_mě_

>Hai<

Dneska mě potkal na nádraží bezdomovec. Sel okolo krovi a mel v ruce nejaký papírky a v křoví byla mikina , tak si ji chtěl vzít. Ale děsně blbě se pro ni dostával. Když lezl ven z křoví, asi si píchl trn a tak si ho chtěl vyndat.Sundal pantofel a jak koukam na zem, všimnu si, že malíček na noze má uplně vyvrácenej nahoru. Šel okolo mě a zeptal se: ,,Líbí se vám pořádek tady?" jen jsem kývla hlavou. ,,Poslyšte, já dřív nebyl bezdomovec, měl jsem barák a auta, ale vykradli mi byt, ukradli auta, prostě všechno: už v tu chvíli mi ho byli líto, ,, teď jsem to tu vzal do svých rukou a uklízíme tu, já, papi s vozíkem a pan s fousama" stál přede mnou, ale nedá se říct, že bych se ho bála, byl milý a simpatický prostě jako starej děda. ,, Dřív jsem neměl nic zlomenýho a teď...? Teď zlomenýžebro, prsty to už je normální, zlomený ruce, nohy vymknutý kotník to je taky dost často. Já mám i umělej kičel."povídal dál bezdomovec. Když už se měl k odchodu, ještě dodal: ,, Už jsem i děda, dokonce i praděda asi 14 dní" pak už se soumnou jenom rozloučil. Jméno jsem se nedozvěděla, ale vím že mu bylo asi 76 let. Chtěla jsem se ho zeptat proč mu rodina nepomůže, ale radši jsem mlčela. Třeba takhle dopadnem jednou taky, s timhle postupem času to bude uplně normální...T__T


K-ON! Tsumugi

11. června 2011 v 20:47 | Draimi_q-.-p_ |  K-ON!


♫♪Tsumugi♫♪


K-ON! Yoi

11. června 2011 v 15:21 | Draimi_q-.-p_ |  K-ON!

♫♪Yoi♫♪Třetí výročí s Manžílkem

11. června 2011 v 13:13 | Draimi_q-.-p_ |  _O_mě_

>Hai<

Už je to třetí měsíc co chodím s jednym klukem Martínkem. Přávě dneska máme tředí výročí a už se těším až přijede a já mu dám muj dáreček.
Jak jsme se dali dohromady?
Je to bejvalej kluk mý bejvalí kámošky a na FB jsem ho měla dýl. Najednou se po dvou měsících ozval, že jsme se dlouho neviděli a že se mnou byla sranda.( Už spolu s tou kámoškou nechodil) Psala jsem si s nim a domluvili jsme se, že přijede po mým Absolvenským plese ( na základce). Byli jsme domluveni na 9 hodinu večer. Mamka o tom nevěděla, tak jsem jí přemlouvala aby mě pustila. Však měla jednu podmínku, že jí oba doprovodíme domu a pak budu doma o půlnoci. Přišel asi až po půl hodině, což jsme mrzli na zastávce na bus v plesových šatech.Pak jsem si šly sednou na hrádek ( dětská prolezjačka na menšim konci ). Martínek přinesl vodku a džus a trochu jsme se napila, byli jsme jen v lepší náladě. Zrovna když jsme se začali líbat zalolala mi mamka že už mám jít domu. Ještě chvíli jsme se líbali a pak mě šel doprovodit domu. Chtěla jsemaby ještě šel dál, ale mamka že už je pozdě že by měl jet domu. Tak jsem se rozločili ve vchodě dlouhým polibkem a už jsem jen vyděla zavírající se dveře. Doufala jsem že nám to vydrží aspoň chvíli a povedlo se... zatim je to tři měsíce.
Už jsme spolu byli na Zámku v Jimlíně, už u nás spal a pořádali jsme noční procházku Mostem, dneska přijede na výročí a má pro mě překvapení, jsem uplně napjatá, pač nevím co to je a zítra, zítra jedem spolu s mými rodiči di Loun na Autosalon. Jsem zvědavá jaký hezý autíčko si vyberu tentokrát...:D
AnimeKiss.jpeg (600×480)

K-ON! Mio

11. června 2011 v 12:55 | Draimi_q-.-p_ |  K-ON!

♫♪Mio♫♪Zase něco ve třídě

11. června 2011 v 12:49 | Draimi_q-.-p_ |  _O_mě_


>Hai<

Takže jsem se hezky pohádali přes SMSky, pač jsem nešla do školy, nevolnost:D. Když jsem jela zase na nádraží za mým klukem zavolala jsem tomu foťákovi abych to zrušila. Ta pani co to zvedla mi nabídla že by to mohla být třeba jenom fotka celý třídy s nějakýma blbostma ( plyšáky, hračky, jako dospělí, jako děti atd.) no a to by každej dal jenom 30 Kč( zaokrouhleně). Když jsem to psala jedné z nich se kterou jsem se hádala na FB, tak mi pak volala že by to klidně byla ochotná dát. Já jsem se jí taky omluvila,že jsem na ni ,,řvala" že mi nebylo dobře atd. Vzala to v poho teď mi držte palce ať to v pondělí ve třídě dobře dopadne.
sayonara_zetsubou-sensei.jpg (590×371)


Foto- dárek pro třídního učitele

10. června 2011 v 7:10 | Draimi_q-.-p_ |  _O_mě_

>Hai<


Ve třídě jsem jediná, která se snaží udělat něco hezkého, abychom se neponížili před ostatními a ještě aby to bylo opravdu krásné. Jelikož jsme už v devítce a už se s našim třídním neuvidíme, navrhla jsem že půjdeme k foťákovi a on nás nafotí a z těch fotek mu udělají kalendář, retro styl. Samozřejmě jsem nevěděla přesně kolik to bude stát a tak jsem se koukala na stránkách toho fotografa a bylo tam za ten kalendář 299 Kč. Spočítala jsem, že by každý zaplatil cca 40 Kč. na to mi všichni kývli. Ale včera mi volala pani z toho studia a řekla mi že je tam ještě 2 000Kč za vypůjčení kostýmu, za fotky který si necháme, za pronájem toho studia , za její čas na nás... Když jsem to pak počítala ještě jednou tak by každý dal 200 Kč. Tak jsem poslala SMS všem na který mám číslo, aby mi ty peníze zítra přinesly, pač to tam chtěj předem. S jednou holkou jsem se o tom bavila na FB a ona říkala, že nemá prachy tak že tam hold nebude a takový keci. Chtěla jsem úplně se všim třísknout s proslovem který mám skoro hotový, s výletem na Kamenčák (kemp) i s tím dárkem. Víte, jak to naštve když se snažíte a oni pak řeknou naser si?....
Jestli mi nepřinese víc než půlka peníze na toho foťáka, tak to odvolávám a zase se celá třída ztrapní, že nemáme pro učitele hezký dárek na památku.
pieces.JPG (1213×876)

Proslov => Ukončení devátého ročníku

7. června 2011 v 6:29 | Draimi_q-.-p_

Dámy a pánové, Vážení učitelé a učitelky, milí spolužáci.
Před devíti lety na těchto místech stáli malí nerozumní,bojácní prvňáčci, kteří se schovávali za máminou sukni. A teď…? Teď tu stojí ty samé děti, ale už se neschovávají za máminou sukni, ani se nebojí velkých deváťáků, protože jsou to oni sami.
Hned na začátku naší devítileté cesty nás naučili číst, psát a počítat. V druhé třídě nás naučili sčítání a odčítání do dvaceti a rýsování, pro nás teď už primitivných, přímek. Třetí třída nás potrápila vyjmenovanými slovy a také malou násobilkou. V páté třídě vznikla speciální třída V.C, kam šly slabší žáci. Ze začátku jsme se tam moc nemuseli a všichni chtěli zpět do svých tříd, ale nakonec jsme si tam zvykli. V šesté třídě už jsme najednou patřili na druhý stupeň mezi ty velké děti. Nastaly nám nový předměty, jako je třeba Fyzika,zeměpis, přírodopis, aj. Newtonovy zákony, vzorečky o výkonu a práci, to všechno nám dalo zabrat. Ale co chemie? Byla pro mnohý z nás velice obtížná, ale nakonec s velikým úsilím nás i paní učitelek jsme se ji dokázali naučit. Matika nám pod nohy házela samé neznámé, rovnice, Pythagorovu vetu a další, na kterých jsme si vylámali zuby. V Češtině se nás snažili pani učitelky naučit rozbor věty, věty hlavní a vedlejší, u některých se zdařilo.
Jak léta plynula, najednou tu bylo vybírání střední školy pro náš budoucí život. Bylo to těžké rozhodnutí, když je tu takových skvělých školy, které bychom chtěli okusit, ale musíme se rozhodnout pro jednu a to nás dělá dospělejšími.
Dneska jsem se tu sešli, abychom se slavnostně rozloučili a popřáli si hodně štěstí do nového života. Rozloučili se s bezstarostným hraním a vrhli se do těžkého života středoškoláků a dále do světa dospělých. Takže hodně štěstí do života.


Osnova: 1)oslovení
2) z malých dětí deváťáci
3) co jsme se naučili
4) střední škola
5) hodně štěstí v životě

Nightcore-Explodera ; Close to the Edge ...

6. června 2011 v 18:58 | Draimi_q-.-p_ |  Songy

Nightcore- Explodera

Téma Týdne=> Stroj času

6. června 2011 v 18:53 | Draimi_q-.-p_ |  Příbehy>Hai<

Stoj času se hodí v každém případě. Mě osobně by so hodil abych mohla zvládnou víc věcí najednou. Ve škole mám hodně úkolů na kterých stojí celá třída a když sklamu já bude to ostuda pro celou třídu. Někdy by se mi hodilo zaastavit čas abych si mohla užívat chvíle klidu, nebo se vrátit do chvíle kdy mi bylo krásně. Kdyby někdo vymyslel stroj času určitě by se to spoustě lidem líbilo a ten člověk by na tom vydělal miliardy, dalo by se říct že by děti jeho vnoučat nemuseli pracovat (hezká představa a dost nereálná když se podíváma kam teď s těmi penězy spěje) byl by to trhák jako před chvíli byly dotikové mobili.

Zoubky...Auvííík...T__T

2. června 2011 v 21:15 | Draimi_q-.-p_ |  _O_mě_

>Hai<

Lidi... včera mě začal malinkato bolet zub...ale jenom na skus... řikala jsem si že to přejde jako vždy...ale ono ne... dneska když jsem přišla z venku...myslela jsem že si ho vyrazím... jednak mam uplně blbý zuby jako moje mamča a za druhý mam pitomího zubaře který mi v něm nechal díru jak kráva... takže tam mam kořeny, nervy a malinej kus zubu venku...
Hrozně moc se bojím zubařů... a vrcholem je.. že tam zítra budu muset jít sama... jsem posraná strachy a nevim so mam dělat... pomocte mi někdo... ať se nebojím... ať to nebolí... Jo jsem hrozněj srab co se týče zubaře... ale mě to nevadí... nikdo neni dokonalej, alespoň se nebojim zkoušet nový věci, nebo si píchnout piercing či ucho... prosím držte mi palečky... já se děsně bojím...
anime223.jpg (426×267)

Magistrát

2. června 2011 v 21:04 | Draimi_q-.-p_ |  _O_mě_

>Hai<

Dneska jsme měli zase školní výlet... a to byste neuhodly kam... Na magistrát...
Na suplování jsme byly ze školy uvolněny z 1-4 hodiny... celou první hodinu jsme seděli v počítačoví učebně a probírali různý blbosti... Jako třeba kdo bude psát proslov na konec roku ( zase Já), jakej dárek třídnímu učitelovi atd... no pak jsme se vydali na cestu... no moc dobrou náladu jsem neměla pač mě bolí tělo ze včerejší olympiády (nevim jestli jsem se v něčem umístila... ale hodila jsem 27,4m a skočila 2,96m...) a taky mě ke všemu už od rána bolela hlava... když jsme tam konečně došly... tak nás ta ženská táhla až do posledního patra pěšky po schodech... no tam jsme aspoň mohly sedět ve velký zasedačce... no odpovídala na naše otázky a dozvěděla jsem se, že nám sem přibudou další 3 parkoviště (spíš parkovací domy) a že místo zbouranýho bejvalýho obchoďáku ( kterej měl všechno 2 kina, obchody, bufety, diskotéky, taneční sály a další dobrý věci... jenže když padly komunisti padlo to taky) bude postavený park...ale až v roce 2015... Jinak nic novýho jsme se nedozvěděli pač na nic jinýho neuměla odpovědět... Jo ještě že jak je naproti baumaxu ta zřícenina...takže tu vlastní nějakej blb a nechce s nim nic dělat...ani to zbourat ani to opravit...

Divadlo o Sněhurce a 7 trpaslíků._>..<_

1. června 2011 v 16:08 | Draimi_q-.-p_ |  _O_mě_


>Hai<


Asi 4 měsíce jsme na volitelny předmětu ve škole trénovali divadelní představení ,,O Sněhurce a sedmi trpaslících". Měli jsme i pujčený kostými z Divadla, prostě jsme měli všechno úžasně připravený... měli jsme nakreslený i tři velký kulisi (domeček trpaslíků-uvnitř, domeček trpaslíků-venek, zámek-zvenku)a i pár malích( kytičky...) V pondělí hrála první skupina čtyři představení dopoledne a já a druhá skupina jsem hráli jedno představení odpoledne pro rodiče a tři představení v útarý dopoledne. Víte jak to bylo děsný když jsem z fleku měli najednou hrát a rovnou pro rodiče? Byli jsme nehorázně nervózní a já tak zapoměla text tak jsem tam dvakrát řekla to samí...:D Ale pak když jsme to hráli pro malí děti...tak jsem nic nezapoměla a zvládla jsem to. Byla tam dokonce i školka a ty byli tak roztomilí když na mě upjatě koukali když jsem vařila kouzelný lektvar a taky se když kejchal kejch tak oni se tak smáli..:D
Derniéra byla pro páťáky. Zrovna v těch třídách jsou ty nejzlobyvější děti z prvního stupně, tak jsme se všichni báli, že budou otravovat a zlobyt a tak. Kupodivu a ty nejzlobyvější mlčeli a uplně se zatajenym dechem porozovali celý představení. Odměna pro nás bylo,že všechny děti před kterými jsme hráli na nás s úžasem koukali a nepovídali si, že je to opravdu bavilo (teda aspoň v to úterý, v pondělí když hrála první skupina tak si prej i povídali a kašlaly na ně) a že nám na konci dlouho tleskaly.