Prosinec 2010

Merry Christmas Anime

23. prosince 2010 v 9:50 | Draimi_q-.-p_

..

Líčení=> Můj oblíbený park

18. prosince 2010 v 15:43 | Draimi_q-.-p_
Líčení => Subjektivně zabarvený popis

Můj oblíbený park

           Na krásném místě kde se sny plní a kde zapomeneš na okolní svět se, nachází v každém z nás.
           Já však znám skutečné místo, které mu je velice podobá. Není zrovna nejkrásnější, ale chodí sem málo lidí, co málo skoro nikdo. Když sem jdete večer, když už se stmívá, nepotkáte tu už ani ty pejskaře co sem chodí. Maximálně jeden dva zamilované páry na lavičkách. Lampy už tu nesvítají pěknou řadu let a voda ve fontánách už tu taky hezky dlouho netekla, no naposledy po těch velkých slejvácích.   Ale za jeho slávy to bylo nejnavštěvovanější místo, kam se lidé chodili odpočinout po dlouhém dni práce, kam studenti chodili sbírat vědomosti, jako do studovny. Lidé sem chodili i jen tak za čerstvým vzduchem, najít si nové přátele a potka nové lodi. Dnes už se sem chodí leda tak venčit psy. Už tu nepotkáte studenta, jak sedí nad knihou a učí se. Já toto místo mám moc ráda. Sice tu okolo jezdí auta a tramvaje, ale je to jediný místo v celém mostě, kde je opravdu klid. Já tady ráda přemítám myšlenky, pozoruji padající listí, ševelící stromy, laškovně hrající si vítr s mými vlasy. Sice shlédneš celí park jedním pohledem a vidíš na okolní domy, ale když si ty nevzhledný krabice odmyslíš i hluk dopravy, je tu velice nádherně.
          Chtěla bych zažít tento park v plné kráse. Vidět lidi, jak se učí na trávníku, děti dovádějící v listí, ale ze všeho nejvíc tryskající majestátné fontány a svítící vznešené lampy. Zahradníka, jak sestříhává porostlé křoví a cítit radost, která sálá ze všech stran. Škoda že sem chodí už jen stěží dva páry milenců a lidi co parkem bezmyšlenkovitě proletí. Škoda že tento park je jen jako opuštěná část Mostu, o kterém často nikdo neví. Já o ni budu vědět dlouho a budu o ni vyprávět přátelům a kdo ví, třeba i mým dětem.

Osnova:1) Kouzelné místo
             2) Park
             3) Chtěla bych zažít

Tahle slohovka byla za 1 přesně nevím jak zněla ale tak orientačně jsem sem nějakou napsala... osobně se přiznám že stavění osnov mi moc nejde...

Anime Girl s mašličkama

18. prosince 2010 v 13:35 | Draimi_q-.-p_ |  Moje výtvory

...

Anime Girl

17. prosince 2010 v 20:00 | Draimi_q-.-p_ |  Moje výtvory

...

Vánoční přání ubohého chlapce

16. prosince 2010 v 15:45 | Draimi_q-.-p_ |  Příbehy
Vánoční Přání

Sedí malí chlapec na ulici a okolo něj poletují malí sněhový vločky. Chudák je celí promrzlí. Na sobě má stěží nějaké roztrhané oblečení. Děravé rukavice, prochozené boty, roztrhanou jarní bundu. Zkrátka to co lidi vyhodili. Nikoho nemá, je úplně sám.
Rodina se ho vzdala už jako malého šestiletého dítěte a od té doby žije na ulici. Nikdy ještě nebyla takováhle zima. Na zeď domu si nakreslil uhlím malí adventní kalendář a pečlivě si škrtá dny. Nikdy si nepřál k vánocům nic movitého, ani hmatatelného jen objetí u hřejícího krbu od někoho kdo ho bude mít rád. Už je třiadvacátého prosince a lidi okolo něj běhají a shání dárky pro své rozmazlené děti. Sem tam někomu z tašky upadne nějaké ovoci. Jednou jednomu chlápkovy z tašky vypadla hezká mikina. Chlapec jí chtěl zvednout a pod domněnkou mu jí vrátit. Chlap se otočil a viděl, jen jak jí sebral. Začal na něj řvát a dal mu facku, až chlapec upadl na zem a mikinu mu vzal a mikinu mu vytrhl a odešel. Chlapec si zase jen sedl k rohu baráku, kde má nakreslený kalendářík. Tiskl si nohy k hrudníku, aby se trochu zahřál. Byl však tak zmrzlí, že mu to moc nepomohlo. Ten den byla noc ještě mrazivější a krutější. Vítr foukal sníh úplně všude. Chlapec škrtl poslední čtvereček kalendáře. Klepal se u rohu a jen koukal do oken šťastných rodin. Byl celí pobledlí a zmrzlí. V dálce viděl siluetu nějaké osoby, jenž se blížila k němu. Chlapec pomalu omdlel kvůli podchlazení. Poslední co zřel, byl teplý dotyk, milý hlas a rozmazaný obličej chlápka co k němu přiběhl.

Emo Girl... Krezba

16. prosince 2010 v 13:30 | Draimi_q-.-p_ |  Moje výtvory


...

Trance ....XD

5. prosince 2010 v 11:21 | Draimi_q-.-p_ |  Songy


Třídění AffS

1. prosince 2010 v 19:53 | Draimi_q-.-p_
Hai moje SB...
Mám tu nový třídění SB... protože někdo blog zrušil a tak... tak se chci přesvědčit že opravdu už neblogaří... proto dělám tenhle rozstřel SB...  
Budu moc ráda když se mi zapíšete i vy noví SB který byste se mnou chtěli spřátelil... 

Bývalí a i současný SB=>
1) přezdívka( pokud máte novou tak tu starou za ni do závorky)
2) Adresa blogu ( pokud jich máte víc tak mezi nima psát +)
3) chci udělat nový diplon za SB => ANO/NE ( pokud ano co na něj),
4) Proč chcete dál zůstat mými SB

Blogy který nemám již jako SB a chtějí mě jako AffS =>
1)Přezdívka ( používanou přezdívku i se znaky)
2) Adresu blogu ( pokud jich máte víc mezi nimi psát +)
3) Chci diplom za spřátelení=> ANO/NE ( v případě ano co na něj...)
4) proč chceš být mým SB 

Zápis současných i nových AffS platí do konce roku... čili do 31.12. 2010
Arigato...
PS: všechny body přihlášky prosím vyplnit...

LaFee=> super songy (Gothic)

1. prosince 2010 v 7:12 | Draimi_q-.-p_ |  Songy
Doufám že se vám budou její písničky líbit... mě osobně se líbí moc... no jo mám Ráda styl Gothic

 Heul doch